Producenci

Przedpokój

Przedpokój, chociaż zazwyczaj jest niewielkich rozmiarów, odgrywa niezwykle istotną rolę w każdym domu. Przede wszystkim jest pomieszczeniem, które służy nam do przechowywania mnóstwa niezbędnych przedmiotów, zarówno tych używanych codziennie, jak buty czy kurtki, jak i wielu innych, używanych z mniejszą częstotliwością. Takie nagromadzenie przedmiotów sprawia, że utrzymanie ładu i porządku bywa nie lada wyzwaniem. Tymczasem istnieje sporo rozwiązań, dzięki którym przedpokój może stać się pomieszczeniem nie tylko estetycznym, ale przede wszystkim funkcjonalnym. Takim, w którym każda rzecz ma swoje dobrze przemyślane miejsce, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu na jej zlokalizowanie.

Jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdego przedpokoju jest wieszak na kurtki. Pozwala on na przechowywanie okryć wierzchnich zarówno domowników, jak i odwiedzających nas gości. Wybierając wieszak do przedpokoju, należy kierować się nie tylko jego atrakcyjnym designem, ale też dostosowaniem do potrzeb użytkowników - istotny może okazać się chociażby fakt, że wśród domowników są dzieci, które powinny mieć możliwość swobodnego odwieszania swoich okryć. Najbardziej efektownie prezentują się wieszaki stojące na ubrania, jednak przy niewielkich powierzchniach dużo bardziej praktycznym rozwiązaniem okazują się zazwyczaj wieszaki do przedpokoju na ścianę.

Równie niezbędna dla zachowania porządku w przedpokoju jest szafka na buty. W zależności od potrzeb może mieć ona formę niewielkiej półki lub dużej szafki, pozwalającej na przechowywanie kilkunastu lub więcej par butów. Ciekawym i bardzo praktycznym rozwiązaniem jest szafka na buty z siedziskiem, dzięki której zyskujemy dodatkowe miejsce do siedzenia, chociażby podczas zakładania obuwia.

Jeśli zdarza Ci się w pośpiechu biegać po domu, poszukując kluczyków do samochodu, to znak, że powinieneś pomyśleć o półce na klucze. Takie rozwiązanie nie tylko umożliwia przechowywanie w jednym miejscu wszelkich kluczy, ale też pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, który zdarza nam się tracić na ich poszukiwanie. Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na najprostszy model w formie wieszaka, czy też wybierzemy zdobioną skrzynkę na klucze drewnianą, każda z nich może stanowić ciekawy element dekoracyjny.

Urządzając przedpokój, warto zadbać o to, by był on nie tylko funkcjonalny, ale też estetyczny, W końcu jest to pierwsze pomieszczenie, które ukazuje się oczom naszych gości tuż po przekroczeniu progu naszego domu czy mieszkania, stając się niejako jego wizytówką.

Akcesoria i meble do przedpokoju

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl